Gerçek Zamanlı Çözümler için ALTIGENBIO

Uzun yıllar Türkiye’de gıda güvenliğinin sağlanmasının çeşitli aşamalarında çalışmalar yürüten yatırımcılar tarafından 2013 yılı başında İzmir merkezli olarak kurulan Altıgen Gıda Medikal Danışmanlık İç ve Dış Ticaret Ltd.Şti. vermekte olduğu hizmetler ve temsilciliğini yaptığı ürün grupları ile geniş bir coğrafyada faaliyet gösteren bir biyoteknoloji firmasıdır.

Real Time PCR, Nükleik Asit izolasyon kitleri, NGS sarfları ile mikrobiyoloji, genetik gibi alanlarda çözümler sunmaktadır. Tüm ürünleri TS EN ISO 17025 sistemi kurulu laboratuvarlar için uyumludur. Yurt içi ve yurt dışındaki partner laboratuvarları ile çeşitli projeler yürütülerek yeni ihtiyaçların belirlenmesi ve uygun çözümlerin getirilebilmesi için çalışmalar sürdürülmektedir.

Global olarak tanınan birçok üretici (gıda, tohum, vb.) ile uzun süreli olarak çalışmakta olup, global tecrübemizle lokal firmalarının kalite kontrol süreçlerine katkı sağlamaktayız. 3EN “en iyi ürünleri - en iyi fiyatta - en uygun koşullarda” anlayışını benimseyerek, satış sonrası aplikasyon hizmetleri ile farklılaşmaktadır.

Şirket Politikası

Altıgenbio 2013 yılında kurulmuştur. Firmamızın kuruluş amacı, vizyonundan ve prensiplerinden vazgeçmeden, Türkiye ve çevre ülkelerindeki gıda, yem, tohum güvenliğinin sağlanmasındaki analiz ve diğer süreçlerin doğru bir şekilde sağlanmasında katkıda bulunmaktayız. Bugün kendi alanında öncü yenilikçi markaların temsilciliğini yaparak gıda güvenliğini birincil üretimde sağlayabilecek hijyen ürünleri, katkı maddeleri; son ürün kontrollerinin yapılmasını sağlayan laboratuvar tanı kitleri sarfları, analiz cihazları gibi başlıklarda hizmet vermekteyiz. Firmamızın Yönetim Merkezi İZMİR dir. Ankara, İstanbul ve Adana noktalarında mobil satış temsilcilerimiz ve Türkiye nin çeşitli noktalarında depolarımız yer almaktadır.

Teknolojik gelişmeleri takip eden, satış ve satış sonrası müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız Müşterilerinin Çözüm Ortağıdır.